seif
21 بهمن 1401 - 16:28

دعوت حوزه علمیه اردبیل ار مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

اردبیل-حوزه علمیه استان اردبیل با صدور بیانیه ای به‌مناسبت ۲۲ بهمن، اقشار مختلف مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حوزه علمیه استان اردبیل به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

در متن پیان اینگونه آمده است؛

۲۲ بهمن ۱۳۵۷ تجلی ندای آسمانی وحدت به رهبری رادمردی الهی بود که دل‌ها را الفت بخشید و اریکه قدرت ستمکاران را واژگون کرد و امروز در سایه وحدت و همدلی آحاد ملت مؤمن و مسلمان با وجود تمامی توطئه‌ها و تفرقه‌افکنی‌ها، شاهد اعتلای روزافزون پرچم بلند اسلام و ایمان هستیم.

استکبار جهانی که سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده بود پس از این پیروزی بزرگ، برای تلخ کردن کام انقلابیون و ناامید کردن سایر مستضعفان جهان از تکرار جنبش‌های انقلابی، دسیسه‌ها و فتنه‌های بسیاری برانگیخت و با تمام قدرت سخت و نرم خود علیه نظام نوپای انقلاب اسلامی اقدام نمود.

اکنون در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است. اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.

حوزه علمیه اردبیل با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن دعوت از مردم غیور و بصیر ایران اسلامی برای شرکت با شکوه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، امیدوار است با یاری خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار علیهم السلام و با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم فتنه‌های پیچیده پیش رو نیز خنثی و روز به روز بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود و به زودی پرچم حکمرانی بر پایه عدل الهی، در دستان صاحب اصلی آن حضرت صاحب الزمان (عج) قرار گیرد.

از عموم مردم انقلابی بویژه نخبگان جامعه و علما، اساتید، فضلا و طلاب حوزه‌های علمیه انتظار می‌رود در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای در راستای دعوت به فریضه قطعی جهاد تبیین از همه توان خویش استفاده کرده و از هیچ کوششی در مسیر دفاع از ارزشهای اصیل انقلاب روشنگری وبیان توفیقات و دستاوردهای ارزشمند این نظام مقدس دریغ نکنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1031836